Παρασκευή, 12 Νοεμβρίου 2010

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 9ου ΟΜΙΛΟΥ

1η αγωνιστική 16η ΑΕ Περάματος-Αρης Αμφιάλης Μύκονος-Τριγλία Ραφήνας Προοδευτική-Ωρωπός Ολυμπιακός Λαυρίου-Ατρόμητος Πειραιά Ανω Σύρος-Ανταγόρας Κω Κορωπί-Αχαρναϊκός Σαρωνικός Αιγ.-Μοσχάτο Κερατσίνι-Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική 17η Μύκονος-ΑΕ Περάματος Αρης Αμφιάλης-Προοδευτική Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Λαυρίου Ωρωπός-Ανω Σύρος Ατρόμητος Πειραιά-Κορωπί Ανταγόρας Κω-Σαρωνικός Αιγ. Αχαρναϊκός-Αήττητος Σπάτων Μοσχάτο-Κερατσίνι

3η αγωνιστική 18η ΑΕ Περάματος-Προοδευτική Ολυμπιακός Λαυρίου-Μύκονος Ανω Σύρος-Αρης Αμφιάλης Κορωπί-Τριγλία Ραφήνας Σαρωνικός Αιγ.-Ωρωπός Αήττητος Σπάτων-Ατρόμητος Πειραιά Κερατσίνι-Ανταγόρας Κω Αχαρναϊκός-Μοσχάτο

4η αγωνιστική 19η Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΕ Περάματος Προοδευτική-Ανω Σύρος Μύκονος-Κορωπί Αρης Αμφιάλης-Σαρωνικός Αιγ. Τριγλία Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων Ωρωπός-Κερατσίνι Ατρόμητος Πειραιά-Μοσχάτο Ανταγόρας Κω-Αχαρναϊκός

5η αγωνιστική 20ή ΑΕ Περάματος-Ανω Σύρος Κορωπί-Ολυμπιακός Λαυρίου Σαρωνικός Αιγ.-Προοδευτική Αήττητος Σπάτων-Μύκονος Κερατσίνι-Αρης Αμφιάλης Μοσχάτο-Τριγλία Ραφήνας Αχαρναϊκός-Ωρωπός Ατρόμητος Πειραιά-Ανταγόρας Κω

6η αγωνιστική 21η Κορωπί-ΑΕ Περάματος Ανω Σύρος-Σαρωνικός Αιγ. Ολυμπιακός Λαυρίου-Αήττητος Σπάτων Προοδευτική-Κερατσίνι Μύκονος-Μοσχάτο Αρης Αμφιάλης-Αχαρναϊκός Τριγλία Ραφήνας-Ανταγόρας Κω Ωρωπός-Ατρόμητος Πειραιά

7η αγωνιστική 22η ΑΕ Περάματος-Σαρωνικός Αιγ. Αήττητος Σπάτων-Κορωπί Κερατσίνι-Ανω Σύρος Μοσχάτο-Ολυμπιακός Λαυρίου Αχαρναϊκός-Προοδευτική Ανταγόρας Κω-Μύκονος Ατρόμητος Πειραιά-Αρης Αμφιάλης Τριγλία Ραφήνας-Ωρωπός

8η αγωνιστική 23η Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Περάματος Σαρωνικός Αιγ.-Κερατσίνι Κορωπί-Μοσχάτο Ανω Σύρος-Αχαρναϊκός Ολυμπιακός Λαυρίου-Ανταγόρας Κω Προοδευτική-Ατρόμητος Πειραιά Μύκονος-Ωρωπός Αρης Αμφιάλης-Τριγλία Ραφήνας

9η αγωνιστική 24η ΑΕ Περάματος-Κερατσίνι Μοσχάτο-Αήττητος Σπάτων Αχαρναϊκός-Σαρωνικός Αιγ. Ανταγόρας Κω-Κορωπί Ατρόμητος Πειραιά-Ανω Σύρος Ωρωπός-Ολυμπιακός Λαυρίου Τριγλία Ραφήνας-Προοδευτική Αρης Αμφιάλης-Μύκονος

10η αγωνιστική 25η Μοσχάτο-ΑΕ Περάματος Κερατσίνι-Αχαρναϊκός Αήττητος Σπάτων-Ανταγόρας Κω Σαρωνικός Αιγ.-Ατρόμητος Πειραιά Κορωπί-Ωρωπός Ανω Σύρος-Τριγλία Ραφήνας Ολυμπιακός Λαυρίου-Αρης Αμφιάλης Προοδευτική-Μύκονος

11η αγωνιστική 26η ΑΕ Περάματος-Αχαρναϊκός Ανταγόρας Κω-Μοσχάτο Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι Ωρωπός-Αήττητος Σπάτων Τριγλία Ραφήνας-Σαρωνικός Αιγ. Αρης Αμφιάλης-Κορωπί Μύκονος-Ανω Σύρος Προοδευτική-Ολυμπιακός Λαυρίου

12η αγωνιστική 27η Ανταγόρας Κω-ΑΕ Περάματος Αχαρναϊκός-Ατρόμητος Πειραιά Μοσχάτο-Ωρωπός Κερατσίνι-Τριγλία Ραφήνας Αήττητος Σπάτων-Αρης Αμφιάλης Σαρωνικός Αιγ.-Μύκονος Κορωπί-Προοδευτική Ανω Σύρος-Ολυμπιακός Λαυρίου

13η αγωνιστική 28η ΑΕ Περάματος-Ατρόμητος Πειραιά Ωρωπός-Ανταγόρας Κω Τριγλία Ραφήνας-Αχαρναϊκός Αρης Αμφιάλης-Μοσχάτο Μύκονος-Κερατσίνι Προοδευτική-Αήττητος Σπάτων Ολυμπιακός Λαυρίου-Σαρωνικός Αιγ. Ανω Σύρος-Κορωπί

14η αγωνιστική 29η Ωρωπός-ΑΕ Περάματος Ατρόμητος Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας Ανταγόρας Κω-Αρης Αμφιάλης Αχαρναϊκός-Μύκονος Μοσχάτο-Προοδευτική Κερατσίνι-Ολυμπιακός Λαυρίου Αήττητος Σπάτων-Ανω Σύρος Σαρωνικός Αιγ.-Κορωπί

15η αγωνιστική 30ή ΑΕ Περάματος-Τριγλία Ραφήνας Αρης Αμφιάλης-Ωρωπός Μύκονος-Ατρόμητος Πειραιά Προοδευτική-Ανταγόρας Κω Ολυμπιακός Λαυρίου-Αχαρναϊκός Ανω Σύρος-Μοσχάτο Κορωπί-Κερατσίνι Σαρωνικός Αιγ.-Αήττητος Σπάτων 

Δεν υπάρχουν σχόλια: